Overená pôžička na OP

Pôžička na občiansky preukaz je klasickým produktom nebankových úverových spoločností. To že sa jej hovorí "na občiansky preukaz" znamená, že pre jej kladné vybavenie nie je vyžadované iného dokladu ako práve občianskeho preukazu (v niektorých prípadoch maximálne jedného ďalšieho dokladu ). V rámci nebankového sektora aj nevyžaduje predloženie potvrdenia o výške príjmov, či ručiteľ.

Väčšina spoločností tiež nenahliada do registra dlžníkov , čo robí z pôžičky na občiansky preukaz veľmi obľúbený finančný produkt najmä pre klientov, ktorí by sa nemohli obrátiť na banky. Dostupnosť pôžičiek na občiansky preukaz je vykúpená vzhľadom k rizikovosti pre ich poskytovateľov relatívne vysokým úrokom a RPMN , teda celkovými nákladmi pre klienta. V súčasnej konzumnej spoločnosti, si každý chce kúpiť všetko, do budúcnosti príliš nehľadia a riziko vyšších nákladov je ochotný prijať.

A toto je práve vhodná doba pre uplatnenie stále nových a nových spoločností na finančnom trhu. Ako ale rozlíšiť seriózne spoločnosti, od spoločností, ktoré používajú praktiky na hranici zákona alebo ho úplne prekračujú? Odpoveďou je overená pôžička.

Klient by sa mal obracať na spoločnosti , s ktorými mal alebo má skúsenosť niekto z jeho známych, alebo ktoré majú pozitívne ohlasy na nezávislých stránkach na internete. Tým sa potom vyhne jednak netransparentne a výrazne nevýhodným podmienkam, ale aj možnému neserióznímu správanie av niektorých prípadoch až zastrašovanie zo strany zle zvolenej úverovej spoločnosti.

Týmito overenými pôžičkami poskytnutými na občiansky preukaz môžu byť pôžičky zamerané na nezamestnaných, na rodičov na rodičovskej dovolenke, na spotrebiteľov, či klientov v akútnej finančnej tiesni. S ohľadom na tieto cieľové skupiny sú potom ponúkané pôžičky s extrémne rýchlym vybavením (do 24 hodín), pôžičky kedy sú peniaze vyplácané na ruku, pôžičky absolútne bez zaistenia, alebo s extrémne krátkym alebo dlhým splátkovým kalendárom.

Už jste přečetli článek Express pôžička na OP, který má podobné zaměření? Další informační článek - Krátkodobá pôžička na OP.

Novinky